REZERVACE Nižbor, Žloukovice

Žloukovice 096, Nižbor okres Beroun

CHATA

2 150 000 Kč

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/37

Popis nemovitosti

Potřebujete relax a klid od všedního uspěchaného života ? Nabízíme chatu zasazenou do nádherné přírody okolí Berounky v CHKO Křivoklátsko v malebném prostředí v chatové oblasti Červánek, obce Žloukovice nedaleko Nižboru.

Pozemek o velikosti 700m2 je zasazen uprostřed lesa a přesto je velmi slunečný. Stavba je dřevěná, zateplená s kamennou podezdívkou o výměře 33 m2, s verandou a sklepem. Chata je v původním stavu, voda z veřejné studny v chatové oblasti (na pozemku zaměřené dva prameny pro vrty) zavedena elektřina, odpad - suchý záchod. Chata je velmi dobře dispozičně řešena, je pohodlná pro čtyřčlennou rodinu. Vnitřek je rozdělen na obývací pokoj o velikosti necelých 13 m2 kde se pohodlně vejde sezení s pohovkou a velký příborník. V ložnici o velikosti 4,40 m2 je dvou lůžko a palanda, spaní pro 4 lidi. Velkým bonusem je zasklená veranda, orientovaná na jih o velikosti 9,50 m2, která je využívána pro odpočinek a jídelnu. Každodenní propojení s přírodou si budete užívat i za chladných podzimních dní. Na pozemku je kůlna a dílna s místem pro zahradnické náčiní. V severní části zahrady je přístřešek s otevřeným krbem a posezením.

Oblast Berounsko je vhodná pro turistiku a aktivní odpočinek. Podél potoka Vůznice a Benešova luhu se rozkládá národní přírodní rezervace se zříceninou hradu Jenčov, výhled na Berounku se naskytne z vyhlídek na Čerchově a Kabečnici. Berounka nabízí na mnoha místech možnost koupání. Budete si připadat jako na samotě a přeci nebudete odříznuti od civilizace díky specifickému životu v chatové oblasti, kde sousedi sdílejí radosti i strasti chatařského života a vzájemnou pomoc v případě potřeby.


.

Kontakt na makléře

Jindra Ševčíková

775914181

Podrobnosti 

typ nemovitosti

chata

užitná plocha 

700

 garáž / garážové stání

počet místností

2+kk

podlaží

přízemí, sklep

sklep

ano

 rok kolaudace 

1990

energetická náročnost

není stanovena - třída G

Lokalita nemovitosti

Žloukovice 096, Nižbor okres Beroun