PRODÁNO Velehradská , Praha Vinohrady

Velehradská 837/26, Vinohrady, Praha 3

KANCELÁŘE

11 353 500 Kč

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/12

Popis nemovitosti

Nebytové prostory v prestižní městské části Praha Vinohrady. Prostory se nachází ve 2. patře cihlového domu s výtahem v ulici Velehradská se skvělou dopravní dostupností. Zastávky metra a tramvaje Jiřího z Poděbrad a Flora jsou vzdáleny pouze pár minut pěší chůze.

Tyto reprezentativní kanceláře nabízí plnohodnotné zázemí pro chod vaší společnosti s důstojným sídlem v bezprostřední blízkosti centra města. Vzdušné místnosti, původně činžovního domu, disponují velkorysým prostorem a jsou ideálním místem pro zřízení advokátní, notářské či jiné administrativní kanceláře.

Dům i kanceláře prošly kompletní rekonstrukcí včetně nové fasády, střechy i výtahem. Kanceláře o rozloze 130,5 m² se skládají ze vstupní chodby se samostatným vchodem, kuchyňkou, pánskými i dámskými toaletami a 5 samostatnými místnostmi, z nichž 2 jsou v tuto chvíli vybaveny jako zasedací místnosti. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Jedná se o velmi žádanou lokalitu s bohatým výběrem restaurací, bister i obchodů. Doslova na dohled z kanceláří se nachází Mahlerovy sady s Žižkovskou televizní věží a pouze o pár bloků dále sady Riegrovy.

Bytové i nebytové prostory na Vinohradech jsou skvělou investiční příležitostí.

Kontakt na makléře

Viktor Raška

Podrobnosti 

typ nemovitosti

nebytový prostor

užitná plocha 

130,5

 garáž / garážové stání

ne

počet místností

5+1

podlaží

2.NP

sklep

ne

 rok kolaudace 

1999

energetická náročnost

není stanovena - třída G

Lokalita nemovitosti

Velehradská 837/26, Vinohrady, Praha 3