PRODÁNO Praha Vinohrady

Velehradská 26, Praha 3

KOMERČNÍ

10 380 000 Kč

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/21

Popis nemovitosti

Jedinečná příležitost nabídky prodeje komerčního prostoru v širším centru Prahy, výměra dle prohlášení vlastníka činí 236,4 m2.

Nemovitost je situována v lukrativní pražské čtvrti Vinohrady ve Velehradské ulici a je dobře dostupná MHD buď přes Vinohradskou ulici nebo Olšanské náměstí. Z obou míst je vzdálena cca 5 minut pěšky. V blízkosti je OC Flora s vchodem do stanice metra Flora, trasy A. Dostupnost autem je velmi dobrá a problematika parkování v této lokalitě je zajištěna pro rezidenty modrou zónou. Václavské náměstí a historické centrum Prahy je vzdálené 3 stanice metrem ze stanice Flora nebo 4 stanice tramvají z Olšanského náměstí. Stejně jako z Vinohradské třídy je tramvají velmi dobře dostupná lokalita Pražské náplavky a Rašínova nábřeží.

Díky své dispozici je nemovitost vhodná pro soukromý klub, vinárnu nebo jiné využití, jako je malá výrobní dílna, skladové prostory nebo prostory pro zájmovou činnost

Z aktuálního platného kolaudačního rozhodnutí z roku 2007 jsou nebytové prostory určené pro provoz hudebního baru. Bar se nachází ve sklepních prostorech vybavených vzduchotechnikou. Vytápění je zajištěno dvěma plynovými kotly umístěnými v technické místnosti. Dispozice je rozdělena na vinárnu s barem, jednotlivými salonky, sociálním zařízením pro dámy a pány včetně zázemím pro provoz hudebního baru. Nemovitost disponuje dalšími třemi místnostmi, které jsou využívány jako sklady, úklidovou místností a sociálním zařízení pro personál. Kromě hlavního vchodu z ulice je vstup pro personál možný i přes druhé schodiště, které ústí na chodbě domu.

Nebytové prostory jsou zasazené do obvodu Prahy s bytovým fondem vyhledávaným sociální vrstvou pracujících mladých lidí, která hledá kvalitní bydlení blízko centru se zdroji zábavy a relaxace po náročném pracovním dni. Nemovitost byla do 11.1.2021 pronajímána za čisté nájemné ve výši 45 000,- měsíčně. Nájemník projevil zájem o pokračování smlouvy s novým majitelem, který si tímto může zajistit okamžitou výnosnost jeho investice 5,94% ročně. Nebude-li si nový majitel přát pokračování nájemní smlouvy, je nájemník připraven nemovitost před prodejem vyklidit.

Nemovitost je vhodná jak pro investory tak pro podnikatele, kteří hledají vhodné prostory v centru Prahy.

Kontakt na makléře

Jindra Ševčíková

775 914 181

Podrobnosti 

typ nemovitosti

komerční nemovitost

užitná plocha 

236,4

 garáž / garážové stání

modrá zóna

počet místností

8 + 3 WC

podlaží

suterén

sklep

 rok kolaudace 

2007

energetická náročnost

není stanovena - třída G

Lokalita nemovitosti

Velehradská 26, Praha 3