NABÍDKA Hořovice, Beroun

Hořovice, okres Beroun

POZEMEK

8 500 000 Kč

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

Popis nemovitosti

Bydlete v přírodě a přesto ve městě !!! Hořovice jsou díky své poloze blízkosti Brdské vrchoviny ideálním místem městského života spojeného s přírodou a volnočasovými aktivitami provozovanými nejen o víkendu.

Prodej stavebního pozemku v Hořovicích. Pozemek je v katastru nemovitostí vedený jako trvalý travní porost, v platném územním plánu je určen pro výstavbu rodinných domů s komunikací, chodníkem a inženýrskými sítěmi. Nemovitost je vhodná nejen pro ty, kteří plánují výstavbu rodinného domu, ale i pro investory a developery.

Pozemek je situován nedaleko samotného centra města, zároveň však zaručuje klidné prostředí pro kvalitní rodinný život. Nedaleké okolí vybízí k volnočasovým aktivitám, kde nové cyklistické trasy, o délce 270 km, propojují Brdy s širokým okolím.

Hořovice jsou třetím nejlidnatějším městem v okrese Beroun ve Středočeském kraji, poblíž je dálnice D5 směr Praha cca 1 hodina jízdy autem a na Plzeň 40 minut jízdy. Město Hořovice je známo také díky soukromé nemocnici NH Hospital a.s., která vyniká kvalitou poskytovaných zdravotnických služeb. V bezprostředním okolí města se nachází poměrně velké množství historických památek obklopených úchvatnou přírodou brdských lesů a vrchů. Město disponuje plaveckým bazénem, aquaparkem, sportovní halou, která je v blízkosti fotbalového hřiště, zimního stadionu a tenisových kurtů. Hořovice májí i své letiště, které je využíváno pro sportovní a civilní létání.

Spojte své bydlení s prostorem plným hustých lesů, cyklostezek, turistických tras a historických památek.

Kontakt na makléře

Jindra Ševčíková

775914181

Podrobnosti 

typ nemovitosti

stavební pozemek

užitná plocha 

5093

 garáž / garážové stání

počet místností

podlaží

sklep

 rok kolaudace 

energetická náročnost

Lokalita nemovitosti

Hořovice, okres Beroun